Původní stránky, již neaktualizované, naleznete na této adrese: ifix.cz/tslarchiv

2017

20. 1. 9:00 + 10:30 Studio Alta Putování ve větvích

26. 2. 16:00 Studio Alta JOLA MANGPO / PREMIÉRA

26. 2. 20:00 přidané představení JOLA MANGPO

3. 3. 9:00 + 10:30 Studio Alta Pohádka po kapkách

6. 3. 9:00 + 10:30 Studio Alta JOLA MANGPO

21. 3. 9:00 + 10:30 Studio Alta Hodně malá čarodějnice vstupenky

21. 3. OTVÍRÁNÍ - přehlídka dětského divadla, work in progress dětských inscenací

Od 15:15 Střípky z putování Pitrýska

Od 18:00 Děti lví srdce

2. 4. 9:30 Studio Alta premiéra dětské inscenace Střípky z putování Pitrýska v rámci přehlídky Otvírání

2. 4. 12: 30 Studio Alta premiéra dětské inscenace Děti lví srdce v rámci přehlídky Otvírání 

11. 5. 20:00 Sokol Klamovka - setkání padesáti šesti tanečníků v jedné choreografii na plese ZUŠ Na Popelce a další taneční osvěžení

16. 5. 9:30 Studio Alta JOLA MANGPO

16. 5. 16:30 Studio Alta "NGA KAMPA LA ČAČE / JDU DOMŮ" - série představení pro děti

19. 5. 9:00 + 10:30 Studio Alta Hodně malá čarodějnice 

14. 6. 9:30 + 16:00 Fabrika Svitavy /Dětská scéna 2017, Střípky z putování Pitrýska

21. 6. 9:00 Studio Alta Krabat + dílna

22. 6. 18:00 Studio Alta SPOLU NA SCÉNĚ umělecká reprzentace uměleckých škol Blue Lake a Tanečního studia Ligt při ZUŠ Na Popelce v Praze a doprovodný hudební program v kavárně

2. 7. JOLA na festivalu Karsha Gustor v klášteru Karsha /Indie

4. 7. taneční pásmo Nga Kampa la čače, Ičar /Indie

10. 7. JOLA, Kargyak /Indie

12. 7. taneční pásmo Nga Kampa la čače, Gomporančen /Indie

29. 7. 21:30 kostel Nanebevzetí Panny Marie v Neratově, festival Menteatral "Děti lví srdce"

2. 8. 19:30 Divadlo Sebou Dalrymple Hall, Fraserburgh, Skotsko

3. 8. 19:00 JOLA MANGPO The Lemon Tree Theatre, Aberdeen, Skotsko

4. 8. 22:00 Divadlo Sebou Hillhead Student Village, Aberdeen, Skotsko

5. 8. 14:30 + 19:30 Divadlo Sebou HIS MAJESTY´S THEATRE, Aberdeen, Skotsko

10. 8. 14:30 + 16:30 Jiráskovo divadlo v Hronově, festival Jirákův Hronov, "Děti lví srdce", ČR

10. 8. 17:45 Amerika na nás čeká - roztančíme náměstí Jiráskova Hronova před divadlem, ČR

16. 8. 18:30 Divadlo Sebou/Amerika na nás čeká Bohemian Hall, Astoria, New York, USA

20. 8. 15:00 Divadlo Sebou/Amerika na nás čeká High School Unionville-Sebewaing, Michigan, USA 

24. 8. 18:30 Divadlo Sebou/Amerika na nás čeká Linden, Michigan (Linden Dance Academy), USA

27. 8. 15:00 Divadlo Sebou/Amerika na nás čeká Oxford, Indiana, USA

19. 9. 9:00 + 10:30 + 17:00 Studio Alta Putování ve větvích

27. 9. 15:00 + 19:00 divadlo E-Werk v Eschwege, Německo Krabat

11. 10. 9:30 Techmanie Plzeň Divadlo Sebou

15. 10. 16:00 Studio Alta JOLA MANGPO

16. 10. 9:00 Studio Alta JOLA MANGPO

17. 10. 9:00 + 10:30 Studio Alta Hodně malá čarodějnice

29. 10. přehlídka Děti-výchova-divadlo v Disku Střípky z putování Pitrýska

30. 10. 9:00 + 11:00 Dva příběhy o hledání jistot a o síle rodinných pout silnějších než smrt!

Střípky z putování Pitrýska a Děti lví srdce /s dílnou

30. 10. 18:00 Dreaming / Děti lví srdce, workshop a vernisáž Living Realites!

31. 10. 9:00 dílna + 10:00 Studio Alta Hodně malá čarodějnice

1. 11. 9:00 dílna + 10:00 Studio Alta Putování ve větvích

2. 11. 9:00 dílna + 10:00 Studio Alta Putování ve větvích

3. 11. 9:00 dílna + 10:00 Studio Alta Krabat

3. 11. 17:00 Studio Alta Nga Kampa la čače/ aneb Doma je Doma

4. 11. 14:00 Studio Alta Vyčaruj si neděli / aneb za tajemstvím legend

TanzTheater Laborinth - Romeo a Julie /v němčině + Děti lví srdce /v češtině

4. 11. 17:00  Studio Alta Krabat /částečně v němčině/

5. 11. 14:00 Studio Alta Vyčaruj si neděli /aneb Malá Párty túra

Představení hostů Dívka rychlejší než kůň a Výkupné doplní tancem děti TSL

5. 11. 17:00 Studio Alta Vyčaruj si neděli /aneb Velká Párty túra

Divadlo Sebou na letních festivalech 2016 v Zanskaru v Malém Tibetu, v Aberdeenu ve Skotsku, Jiráskově Hronově, na Menteatrálu, v divadle E-Werk v Německu a na turné v USA

6. 11. 9:00 dílna+ 10:00 Studio Alta Pohádka po kapkách

7. 11. 9:00 dílna + 10:00 Studio Alta JOLA MANGPO

8. 11. 9:00 dílna + 10:00 Studio Alta JOLA MANGPO

10. 12. 14:00 + 15:00 Studio Alta Střípky z putování Pitrýska /v rámci Knihexu


    2016

    17. 1. 14:00 + 16:00 Studio Alta Putování ve větvích

    18. 1. 9:00 + 10:30 Studio Alta Putování ve větvích

    19. 1. 9:00 + 10:30 Studio Alta Putování ve větvích 

    21. 2. 14:00 + 16:00 Studio Alta Karlík

    15. 3. 10:00 Divadlo Celetná, přehlídka Assitej JOLA

    15. 3. 14:00 Divadlo Celetná, přehlídka Assitej Pan Brum a jeho dům

    17. 3. 17:00 Studio Alta, přehlídka Otvírání, work in progress nových dětských inscenací Puntíkáři/pachatelé dobrých skutků a Máslová Líza

    3. 4. 10:00 Studio Alta Máslová Líza + Puntíkáři, pachatelé dobrých skutků

    3. 4. 16:00 Studio Alta Hodně malá čarodějnice

    4. 4. 9:00 + 10:30 Studio Alta Hodně malá čarodějnice

    5. 4. 9:00 + 10:30 Studio Alta Krabat

    10. 4. 14:00 (zadáno) + 16:00 Studio Alta Putování ve větvích

    11. 4. 9:00 + 10:30 Studio Alta Putování ve větvích

    30. 4. Sladovna Písek 14:00 JOLA Puntíkáři, pachatelé dobrých skutků + Máslová Líza/tečka za výstavou Dobrodruzi

    15. 5. Studio Alta Benefice "Na kraj světa", program určený na podporu zahraniční reprezentace dětských talentů. JOLA, Puntíkáři, pachatelé dobrých skutků, Máslová Líza, Divadlo Sebou a další

    9. 6. 17:00 obnovená premiéra  Studio Alta Pohádka po kapkách

    10. 6. 18:00 obnovená premiéra  Studio Alta Pohádka po kapkách

    11. 6. 10:00 + 13:50 Fabrika Svitavy Puntíkáři, pachatelé dobrých skutků 

    20. 6. Divadlo Drak 10:00 JOLA

    1. 7. Shanghai Art Theatre Ertong, Čína Putování ve větvích

    2. 8. 20:00 Exchange Party DENKIBUIL, The World Festival of Children’s Performing Arts in Toyama, reprezentace Czech republic - lidové tance Divadlo Sebou

    3. 8. 14:00 The World Festival of Children’s Performing Arts in Toyama, Takaoka Bunka Hall, Japonsko JOLA

    6. 8. 16:30 + 20:00 Hronov - Jiráskovo divadlo, Puntíkáři, pachatelé dobrých skutků

    14. 8. 10:00 Prerie Divadlo Sebou, Meschers, Francie

    15. 8. 21:45 Terranga Divadlo Sebou, Meschers, Francie

    17. 8. 20:30 Prerie Bubnohraní, Meschers, Francie

    18. 8. 21:45 Terranga Divadlo Sebou, Meschers, Francie

    19. 8. 18:30 Prerie Divadlo Sebou, Meschers, Francie

    24. 8. 20:00 JOLA a Puntíkáři, pachatelé dobrých skutků pro Školu Přebytek

    27. 8. Puntíkáři, pachatelé dobrých skutků pro Školu Přebytek

    11. 9. 16:00 Studio Alta Putování ve větvích 

    23. 9. 9:00 + 10:30 Studio Alta Pohádka po kapkách

    30. 9. 10:00 Jola + Puntíkáři, pachatelé dobrých skutkůStanica Žilina

    1. 10. 16:00 Jola + Puntíkáři, pachatelé dobrých skutkůStanica Žilina

    3. 10.  9:00 + 10:30 Studio Alta Putování ve větvích

    5. 10. 10:00 Divadlo loutek Ostrava, festival Divadlo bez bariér JOLA

    15.10. 13:15 + 15:15 Minor, Krabat - cesta za kouzlem divadla, workshop v rámci akce Struny dětem

    16. 10. 9:00 v bloku od 9:00 v divadle Disk v rámci přehlídky DVD Máslová Líza

    12. 11. 13:00 slavnostní zahájení benefice + 14:00 JOLA MANGPO /zadáno

    12. 11. 18:00 Tančili jsme na kraj světa / aneb - kam jsme v létě dotančili

    13. 11. 11:00 Pohádky z kufru / aneb děti si hrají pohádkově

    13. 11. 13:00 Kufr pro hrdinu / aneb staň se i TY pachatelem dobrých skutků

    13. 11. 16:00 JOLA MANGPO / work in progress nového projektu

    19. 11. 17:00 Studio Alta Noc Divadel, Máslová Líza s interaktivním programem

    27. 11. 18:00 Studio Alta Krabat

    28. 11. 9:00 + 10:30 Studio Alta Krabat

    29. 11. 9:00 Studio Alta Krabat

    4. - 9. 12. Studio Alta festival komunitnho divadla PARTITURA:

    4. 12. 11:00 + 14:00 Puntíkáři, pachatelé dobrých skutků

    5. 12. 9:00 dílna + 10:00 Krabat

    5. 12. 16:00 + 17:30 Mikuláš pro Altík

    6. 12. 9:00 dílna + 10:00 Dark Horse

    7. 12. 9:00 dílna + 10:00 

    7. 12. 17:00 JOLA MANGPO 

    8. 12. 9:00 dílna + 10:00 Putování ve větvích  vstupenky

    8. 12. 17:00 Párty litera-túra/ZADÁNO

    9. 12. 9:00 dílna + 10:00 Pohádka po kapkách vstupenky


    2015

    16. 1. 9:00 + 10:30 Studio ALTA Hodně malá čarodějnice

    17. 1. 16:00 Studio ALTA Hodně malá čarodějnice

    16. 2. 9:30  Studio ALTA  Karlík/aneb zážitkový divadelní trenažer

    16.2. 17:00 Studio ALTA  Karlík/aneb zážitkový divadelní trenažer

    17. 2. 8:30 + 10:30 Studio ALTA  Karlík/aneb zážitkový divadelní trenažer

    22. 2. 11:00 MALÁ INVENTURA Studio ALTA Karlík/aneb zážitkový divadelní trenažer, http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10265744641-zpravicky/215411000160223

    16 . 3. 9:00 + 10:30 Studio ALTA Krabat

    17. 3. 9:00 + 10:30 Studio ALTA Krabat

    17. 3. 13:00 - 18:00 Studio ALTA přehlídka dětského divadla / JOLA, Pan Brum

    29. 3. 10:00 Studio ALTA přehlídka dětského divadla OTVÍRÁNÍ/ JOLA, Pan Brum

    29. 3. 16:00 Studio ALTA JOLA, http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10265744641-zpravicky/215411000160331

    26. 4. 16:00 Studio ALTA Karlík/aneb zážitkový divadelní trenažer

    27. 4. 8:30 + 10:30 Studio ALTA  Karlík/aneb zážitkový divadelní trenažer

    14. 5. 20:00 ukázky Divadla sebou na plese ZUŠ - Sokolovna Klamovka

    7. 6. 16:00 veřejna generálka Pan Brum

    13. 6. 10:00 + 13:30 FABRIKA Svitavy JOLA a Pan Brum a jeho dům v rámci 44. celostátní přehlídky dětského divadla Dětská scéna

    21. 6. 12:15 hrad Točník, Pan Brum a jeho dům + workshop, v rámci festivalu REFUFEST

    24. 6. 11:00 Studio ALTA Krabat

    25 . 6. 11:00 Studio ALTA Karlík/aneb zážitkový divadelní trenažer

    25. 6. 19:00 Studio ALTA Rozsvítíme Ameriku 

    1. 8. 21:00 kostel NANEBEVZETÍ PANNY MARIE v Neratově, festival Menteatral JOLA

    3. 8. 16:00 + 20:45 sál Josefa Čapka, divadlo Hronov v rámci přehlídky Jiráskův Hronov JOLA

    11. 8. 19:00 Fayette/USA Rozsvítíme Ameriku

    13. 8. 19:00 Kinsford, Band Shell on the Lake Following /USA - Rozsvítíme Ameriku

    19. 8. 15:00 Miller Theater, Blue Lake /USA - Rozsvítíme Ameriku a JOLA

    20. 8. 16:00 First Hebren Congregation, South Haven /USA - Rozsvítíme Ameriku

    21. 8. 18:00 Trilogy Dance, Lake Zurych /USA - Rozsvítíme Ameriku

    22. 8. 20:00 Velehrad Brookfield, Chicago /USA - Rozsvítíme Ameriku

    26. 8. 17:00 Studio ALTA - Rozsvítíme Ameriku

    13. 9. 17:00 sousedská akce "JOLA s lezením v Boulderu" Studio  ALTA JOLA

    14. 9. 9:00 + 17:00 Studio ALTA Hodně malá čarodějnice

    2. 10. 20:00 JOLA DDM Jindřichův Hradec v rámci Dada-inspiračních dní 

    9. 10. 9:00 + 10:30 Studio ALTA Putování ve větvích

    10. 10. 10:30 Studio ALTA  v rámci přehlídky Děti-výchova-divadlo Putování ve větvích

    11. 10. divadlo Disk v bloku od 10:00 (v 11:00) Pan Brum v rámci přehlídky Děti-výchova-divadlo

    11. 10. divadlo Disk v bloku od 13:00 (ve 14:00) JOLA  v rámci přehlídky Děti-výchova-divadlo

    14. 10. 19:00 kavárna Liberál, Oživlá kavárna

    18. 10. 19:00 JOLA Radlická Kulturní Sportovna  pozvánka

    30. 10. + 2. 11. Paříž / Francie "Roztočíme Paříž", taneční reprezentace a workshopy https://youtu.be/q3EcCEgFFw0 , https://youtu.be/hm1BJ-peGF0

    8. 11. 10:30 JOLA Tylovo divadlo v Rakovníku v rámci přehlídky Popelka Rakovník

    21. 11. 11:00 Pan Brum a jeho dům + workshop NOC DIVADEL Studio ALTA

    22. - 30. 11. Studio ALTA pátý ročník festivalu PARTITURA  

    PARTITURA  22. 11. 16:00   JOLA / s lezením v Boulderu /rezervace zde VYPRODÁNO

    PARTITURA  23. 11. 9:00 + workshop + JOLA VYPRODÁNO

    PARTITURA  24. 11. 9:00 workshop, od 9:45 Hodně malá čarodějnice VYPRODÁNO

    PARTITURA  24. 11. od 11:00 Hodně malá čarodějnice VYPRODÁNO

    PARTITURA  25. 11. 9:00 workshop, od 10:00  Krabat

    PARTITURA  25. 11. od 18:00 vernisáž Chmurní a něžní Krkozci, Oživlá kavárna + od 19:00 Krabat VYPRODÁNO

    PARTITURA  28. 11. 15:00 malá Párty túra /rezervace zde VYRODÁNO

    PARTITURA  28. 11. 18:00 velká Párty túra ZADÁNO

    PARTITURA  29. 11. 14:00 Karlík/aneb zážitkový divadelní trenažer /rezervace zde

    PARTITURA  29. 11. 16:00 Karlík/aneb zážitkový divadelní trenažer /rezervace zde

    PARTITURA 30. 11. 9:00 workshop, od 10:00 Putování ve větvích VYPRODÁNO

    13. 12. 14:00 Studio  ALTA JOLA /benefiční představení pro Odzera a Kargyak

    13. 12. 17:00 Studio ALTA  Americký večírek s jačím rautema pražskou premiérou DIVSE


    2014

    20. 1. 9:00 + 10:30 ve Studiu ALTA Hodně malá čarodějnice

    26. 1. 11:30 Činoherní klub Tátové a mámy musí tu být s námi

    15. 2. 17:00 Štětice - Tátové a mámy, musí tu být s námi

    24. 2. 16:00 festival Malá inventura - Studio ALTA Hlasy země http://www.tanecniaktuality.cz/festival-mala-inventura-jiz-tradicne-i-ve-studiu-alta/

    3. 3. 9:00 + 10:30 + 17:00 Hodně malá čarodějnice, Alta

    9. 3. 16:00 Hlasy země, ALta

    14. 3. 17:00 Ledeč /n. Sázavou - Tátové a mámy, musí tu být s námi

    21. 3. 19:00 ZUŠ Pod Klikovkou - TRPASLÍK BYL LESA KRÁL - premiéra

    23. 3. 15:00 Salesiánské divadlo - Trpaslík byl lesa král, Zvonička, Masopust, Hra na Marii, Spolu

    6. 4. 10:00 Otvírání v Karlínském spektru - TRPASLÍK BYL LESA KRÁL  http://www.drama.cz/otvirani,  www.facebook.com/DivadloSpektrum

    11. 4. 10:30 + 15:00 KARLÍKGalerie U KAMENNÉHO ZVONU https://www.dropbox.com/sh/79kxoi8ew91x35d/8DzkeoMV6j

    12. 4. 11:00 + 15:00 KARLÍKGalerie U KAMENNÉHO ZVONU https://www.dropbox.com/sh/o9kwkq10xl9x5a9/R62ne541lU

    25. 4. 16:00 Městské divadlo Kolín v rámci festivalu OTEVŘENO  - Tátové a mámy, musí tu být s námi

    27. 4. 15:00 + 17:00  Hodně malá čarodějnicev divadle UFFO Trutnov

    15. 5. 20:00 Trpaslík byl lesa král a další předtančení na Společenském plese ZUŠ v Sokole Klamovka

    16. 5. 10:30 + 14:00 KARLÍKGalerie U KAMENNÉHO ZVONU

    17. 5. 11:00 + 15:00 KARLÍKGalerie U KAMENNÉHO ZVONU

    20. 5. 20:00 experimentální prostor NoD Genenrace FB http://nod.roxy.cz/program?id=653

    1. 6. 16:00 Studio ALTA - Hodně malá čarodějnice

    2. 6. 9:00  Studio ALTA - Hodně malá čarodějnice

    2. 6. 18:00 LUCERNA - v rámci udílení cen Gratias TIBI  - Krabat

    3. 6. 20:00 experimentální prostor NoD Genenrace FB http://nod.roxy.cz/program?id=653

    7. 6. 16:00 Refufest/Dětský stan Tátové a mámy, musí tu být s námihttp://www.refufest.com/

    12. 6. 18:46 Pantin/Paříž Tátové a mámy musí tu být s námi a Trpaslík byl lesa král

    15. 6. 14:00 + 14:30 Jardin du Champs-de-Mars, devant la Tour Eiffel - To nejlepší z tanců TSL

    16. 6. 9:00 + 10:00 Pantin / Paříž  Trpaslík byl lesa král - francouzsky

    18. 6. 10:40 + 15:40 celostátní přehlídka Dětská scéna, Svitavy Trpaslík byl lesa král

    21. 6. 14:00 Šlechtovka ve Stromovce v rámci Dne Prahy 7 - taneční prezentace dětských skupin

    9. 8. 16:30 + 19:30 přehlídka Jiráskův Hronov - Sál Josefa Čapka Trpaslík byl lesa král

    18. - 22. 8. vedené ateliéry v rámci festivalu v Meschers /Francie

    18. 8. 19:30 taneční večer v Meschers

    19. 8. 21:30 Trpaslík byl lesa král a Hlasy země v Meschers /2x

    20. 8. 18:30 + 21. 8. 19:30 + 22. 8. v 19:30 taneční večer v Meschers

    7. 9. 17:00 Sladovna Písek - v rámci výstavy LES Putování ve větvích

    8. 9. 8:30 + 10:30 Sladovna Písekv rámci výstavy LES   Putování ve větvích

    21. 9. 17:00 Studio ALTA Tátové a mámy musí tu být s námi  s živým doprovodem a interaktivním koncertem skupiny Hm...

    22. 9. 9:00 + 10:30 Studio ALTA   Tátové a mámy, musí tu být s námi s živým doprovodem a interaktivním koncertem skupiny Hm...  

    27. 9. 17:00 Stanica Žilina Hodně malá čarodějnice, Krabat https://www.flickr.com/photos/stanica/sets/72157648063330276/

    6. 10. 18:00 experimentální prostor NoD Genenrace FB /v rámci festivalu Next wave

    8. 10. 19:00 Studio Hrdinů Černý Karkul / Ondřej Lipovský a děti Tanečního studia Light

    11. 10. Festival 4+4 dny v pohybu 16:00 premiéra - Studio ALTA  Karlík/aneb zážitkový divadelní trenažer 

    12. 10. 11:00 blok přehlídky Děti, výchova, divadlo, Divadlo DISK, Trpaslík byl lesa král

    12. 10. Festival 4+4 dny v pohybu 16:00 premiéra Studio ALTA Karlík/aneb zážitkový divadelní trenažer

    13. 10. 10:00 Studio ALTA  Karlík/aneb zážitkový divadelní trenažer

    14. 10. 20:00 experimentální prostor NoD Generace FB

    17. 10. 17:00 Klub Biograf Hlasy země

    25. 10. 14:00 + 17:00  Sladovna Písek - v rámci výstavy LES Putování ve větvích

    6. 11. 9:00 workshop + 10:00 Hodně malá čarodějnice / interaktivní inscenace

    6. 11. od 12:00 workshop +13:00 Hodně malá čarodějnice

    7. 11. 9:00 workshop + Putování ve větvích /  speciální "eko bonus"

    7. 11. 13:00 Putování ve větvích 

    7. 11. 16:00 Putování ve větvích

    8. 11. 15:00 workshop + 16:00 Krabat

    9. 11. 16:00 Mezigenerační Párty tůra vrcholící koncertem Hm... /Hlasy země, Tátové a mámy musí tu být s námi

    15. 11. 17:00 Ozvěny Partitury v rámci Noci divadel ve Studiu ALTA Krabat

    22. 11. 10:00 Národní přehlídka seniorského divadla v Sousedském domě v Miletíně Hlasy země

    30. 11. 16:00 Studio ALTA ANGEL-y, dětská verze úspěšné inscenace Lucie Kašiarové a Vandy Hybnerové

    5. 12. 9:00 Studio ALTA  Putování ve větvích s ekologickým programem

    5. 12. 10:30 Studio ALTA  Putování ve větvích s ekologickým programem

    5. 12. 17:00  Studio ALTA Hlasy země a Mikulášská pro děti 

    6. 12. 13:30 Studio ALTA JOLA / work in progress dokumentu inspirovaného jedním nevšedním příběhem

    6. 12.  16:00 Studio ALTA Putování ve větvích


    2013

    13. 1. 16:00 Alta HOdně malá čarodějnice

    14. 1. 9:00 + 10:30 Alta Hodně malá čarodějnice

    24. 2. 14:00 Alta Hodně malá čarodějnice

    1. 3. 9:00 Alta Putování ve větvích

    2. 3. 17:00 Alta Putování ve větvích

    4. 3. 9:00 + 10:30 ALta Putování ve větvích

    4. 4. 9:00 Hodně malá čarodějnice ve Studiu ALTA

    4. 4 15:00 Alta Velké vyhlídky a Tátové a mámy musí tu být s námi

    5. 4. 9:00 + 10:30 + 14:00 + 16:00 Hodně malá čarodějnice ve Studiu ALTA

    8. 4. 9:00 Pohádka po kapkách ve Studiu ALTA

    17. 6. od 17:00 Slunovrata ALTA - Tátové a mámy musí tu být s námi, Strašidelná pravda, BuJARO

    28. 7. od 14:00 Hodně malá čarodějnice + workshop na festivalu KioSK v Žilině, http://www.kioskfestival.sk/program/ 

    17. - 31. 8. Velké vyhlídky a Tátové a mámy musí tu být s námi na festivalu v Meschers

    1. 9. od 14:00 zahájení sezony ve Studiu ALTA / 14:00 + 16:00 Pohádka po kapkách a dílny pro děti

    6. 9. 9:00 + 10:30 Putování ve větvích ve Studiu ALTA +16:00 + 18:00 Pohádka po kapkách

    7. 9. 11:15 Krabat na festivalu Kefír v Třebovli http://www.festivalkefir.cz/

    15. 9. 16:00  Tátové a mámy musí tu být s námi a BuJARO  a taneční reprezentační pásmo v kostele Sacré Coeur

    21. 9. 18:00 Tátové a mámy musí tu být s námi rámci projektu Zažij město jinak, park Kavalírka 

    24. 9. 10:00 + 11:30  Tátové a mámy musí tu být s námi v KC Vratislavice 101010

    3. 10. 18:00 + 20:00 Putování ve větvích v Divadle Oskara Nedbala Tábor za účasti autora literární předlohy Timothée de Fombella - http://www.tabook.cz/program

    18. 10. 19:00 v Klubu Biograf prezentace projektu Spolu na scéně Tátové a mámy musí tu být s námi + Velké vyhlídky a další puntíkované překvapení

    22. + 23. 10. od 19:00 v experimentálním prostoru NOD Generace FB http://www.nod.roxy.cz/teatroNoD

    30. 10. 9:00 Alta dílna První kroky po kapkách + 10:00 interaktivní inscenace Pohádka po kapkách

    31. 10. 9:00 Alta dílna Putování za kouzly divadla + 10:00 interaktivní inscenace Putování ve větvích 

    31. 10. 16:00 Alta veselé pohádkové odpoledne pro nejmladší děti NU VOT / aneb polib si svojí žabku

    1. 11. 9:00 Alta dílna Cesta do zákulisí + 10:00 interaktivní inscenace Krabat

    1. 11. 16:00 Alta Malá párty Tátové a mámy musí tu být s námi a Boxteska a Krátká klauniáda

    1. 11. 19:00 Alta Velká párty / aneb kam vedly a povedou cesty dětí Tanečního studia Light na vrcholy

    3. 11. 17:00 Hlasy země  / work in progress, ALta

    4. 11. 9:00 Alta, dílna Když je k mání čarování + 10:00 interaktivní inscenace Hodně malá čarodějnice

    9. 11. 16:00 Kokořínsko v Domě řemesel Arcadis ve Vysoké Tátové a mámy musí tu být s námi

    10. 11. 11:00 Kokořín Truhlárna Tátové a mámy musí tu být s námi

    16. 11. 2013 od 16:00 POhádka po kapkách - ve Studiu ALTA v rámci mezinárodního projektu NOC DIVADEL

    8. 12. Mikuláškská pro děti ve Studiu ALTA - svatý Mikuláš s družinou a malý Mikuláš s kamarády se potkají spolu s diváky na scéně divadla Tátové a mámy musí tu být s námi s vánočním překvapením / foto https://www.dropbox.com/sh/ohstedlzxt2npay/aoyoYqMZqB

    10. 12. od 17:00 BuJaro a předvánoční představení mladších dětí v Klubu Biograf

    12. 12. v 16:00 + 17:00 vánoční vystoupení mladších dětí na trzích u Anděla

    14. 12. od 14:00 v Rýnholci u Prahy Tátové a mámy musí tu být s námi s vánočním překvapením

    15. - 16. 12. ve Studiu ALTA dvě série inscenace Hodně malá čarodějnice

    17. 12. 18:00 ve studiu ALTA Hlasy země premiéra https://www.dropbox.com/sh/09uhl3i6xm9xiux/ZN7HUT0OM8